Kalite

“BAŞKANIMIZIN TÜKETİCİLERİMİZE GÖREVLERİMİZ VE SAYGI GEREĞİ FARKLI TARİHLERDE KALİTE’Yİ NE KADAR ÖNEMSEDİĞİNİN KARARLILIĞINI İFADE İLE İLGİLİ YAZILARI
VE SÖZLERİ AŞAĞIDADIR“

“Saray şemsiyesi altında, her biri kendi segmentinde lezzet ve KALİTE öncüsü olarak kabul edilen 400’ü aşkın ürün çeşidimiz var. Her ürünün arkasında ar-ge, ajans, sunum, lansman gibi adımların bulunduğu ciddi bir hazırlık çalışması var. Ürünlerimizi geliştirirken İsviçre ve İtalya’dan know-how aldık, 25-30 gıda mühendisi istihdam ettik. Saray, sektöründe KALİTE çemberini oluşturmuş ender kurumlardan biridir. Satın almadan pazarlamaya kadar kurduğu KALİTE çemberi ile Saray şemsiyesi altında üretilen bütün ürünlerde müşterilerine maksimum seviyede güvenlik ve KALİTE’yi sunmaktadır.”

“Saray’da KALİTE’nin kontrolü değil, KALİTE’nin garanti altında olması anlayışı ile hareket edilmektedir. KALİTE garantisi anlayışı; “YILLARIN KALİTE’Sİ ve GÜVENİYLE…” cümlesiyle sloganlaşmıştır. KALİTE’nin başlangıç noktası düşüncelerdir, fikri ile tüm çalışanların, ürün KALİTE’sinde aynı bilinç seviyesini, aynı hassasiyeti koruması ve taze tutması sürekli gelişen dünya standartlarına paralel olarak düzenlenen eğitimler ile sağlanmaktadır. Saray’ın KALİTE anlayışı, her ürünün paketine yansıtılmaktadır. Konusunda uzman bir ekiple yürütülen KALİTE faaliyetleri, kullanılan hammadde ve ambalaj malzemelerinin üretim alanına girişinden önce başlar. Üretim öncesi, sırası ve sonrasında planlanmış KALİTE basamakları titizlikle takip edilir, kontrol edilir. KALİTE’si onaylanan ürünlerin tüketicilere ulaşması temin edilir. Ürünlerimiz, ürün formatı, KALİTE’si, lezzeti, ambalajı ile birinci sınıf KALİTE’de ürünlerdir. “

“Modern gelişmeler ışığında, geleneklerimize duyduğu bağlılıkla, yaptığımız düzenli Ar – Ge çalışmaları, inovatif projeler ve bilimsel yaklaşımımızla KALİTE’mizi her geçen gün daha da ileriye taşıyoruz. İnsana ve doğaya saygı duymayı ilke edindik, ürünlerimizin KALİTE’sini korurken çevreye, çalışanlarına ve tüketicilerine de aynı hassasiyetle yaklaşıyor, ibremizi hep en yükseğe çeviriyoruz. Piyasada ilklere imza atıyoruz, fark yaratacak inovatif ürün ve hizmetler sunuyoruz. Tüm bu saydıklarımız da bizi güçlü bir marka yapıyor diyebiliriz.”

“ÖZDAĞ Ailesi ve SARAY Grubu ekip olarak iktisadi, ticari hayatta ve de sanayide, üretimde başta İnsan için eğitim ve hizmet ve de ihtiyaçlara yönelik tüketim için KALİTE’yi hedeflemiş ve tüketicisine KALİTE’li ürün ve hizmet sunmaya devam etmiştir.”

“Ve yine ÖZDAĞ Ailesi ve SARAY gurubu değerlerine bağlılığı “İNANÇ-AZİM-SABIR-SEBAT-ÇALIŞMA VE BAŞARI” Temel ilkeleri ve “YILLARIN KALİTE’Sİ VE GÜVENİYLE” kalıcı sloganları ile ve değişmez KALİTE ve güvenin sembolü olan SARAY logosu ve ürün markaları ile sürdürülebilir kalıcı marka şirket grup ekip olmayı sağlamıştır.”

“Saray Holding ve grup şirketleri çalışanları, KALİTE standardizasyonu ve devamlılığının istikrarlı ve başarılı kurumların en değerli hazinesi olduğu bilinciyle çalışıyor.”

“Marka stratejimizi oluştururken en önem verdiğimiz nokta müşterilerimiz, tüketicilerimiz… Sunduğumuz tüm ürün ve hizmetlerde inovasyona, sürdürülebilirliğe, KALİTE’ye önem veriyoruz.”

“ Asıl olan; KALİTE’nin arkasında durmak, endüstriyel üretim biçimini, markalı olarak tüketiciye butik ve spesiyal KALİTE’de üretip sunmaktır.”

“Değişik zamanlarda hem Avrupa’dan, hem Türkiye’den aldığımız KALİTE ödülleri, artı şu anda uyguladığımız KALİTE sistemleri, ISO, TUV, Çevre KALİTE Yönetim Sistemi, Turquality, Tubitak ürün testleri, SGS Denetimleri ve tüketicilerimizden aldığımız geri dönüşler kurumsal kimlik yapımızı ifade eden KALİTE’li, güçlü, kurumsal marka nitelemelerimizin ortaya çıkmasında ki etkenlerdir.”

“Temel düşünce ve icraatın insanlığa faydalı olmayan hiçbir Projenin sürdürülebilir olmayacağı bilinci ile, İnsana hizmeti temel alma ilkesiyle hareket etmenin
önemini kavramış organizasyonların sürdürülebilir ve uzun vadede başarılı olabileceği katidir. Geleceği sağlam kurmak ve devamlılığı sağlamak açısından,
ben değil biz diyen, YÜKSEK AKILI,ÜSTÜN ZEKA,KALİTE’Lİ HİZMET,GÜLER YÜZLE çalışan Gençlere güvenilmesinin önemi büyüktür.”

“Bütün özveri ve benliğimizle, kutsal emeğimizi ortaya koyarak yaptığımız işlerimizde amacımız ve ana hedefimiz; yüksek akılla, üstün zeka ile, KALİTE’li hizmetle ve tatlı dille hizmetlerimizi rakiplerden farklı olarak ortaya koyarak, sonuç odaklı iş yaparak çalışmalarımızla yüksek verim ve kar elde ederek şirketimizin, ailemizin, ülkemizin ve insanlığın refahını ve gelir seviyesini artırmak olmalıdır (SÖ).”


Sami ÖZDAĞ
21 Ocak 2019

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir